Przedszkole
3-6 lat
Przedszkole Niepubliczne Delfinek
ul. Drobiarska 56, 05-070 Sulejówek
About Przedszkole Niepubliczne Delfinek
Przedszkole Niepubliczne Delfinek to przedszkole w województwie mazowieckim. Placówka znajduje się w Sulejówku przy ulicy Drobiarska 56. W województwie mazowieckim znajduje się łącznie 3912 placówek opieki nad dziećmi.
What is a Przedszkole?
Przedszkole jest dla dzieci od około 3 lat do rozpoczęcia nauki szkolnej. Tutaj koncentruje się na zabawie, nauce i rozwoju społecznym jako przygotowaniu do szkoły.
Do you run Przedszkole Niepubliczne Delfinek?
Try Minly for free and get control of waitlists, attendance and parent communication.
Try Minly for freeInstitutions in Mazowieckie
Total
3912
Avg. capacity
40 children
Other Przedszkole in Mazowieckie
Frequently asked questions about Przedszkole Niepubliczne Delfinek
How do I enroll my child at Przedszkole Niepubliczne Delfinek?
You can contact Przedszkole Niepubliczne Delfinek via phone at 602 318 202 to inquire about available places and the waitlist. Many institutions use digital waitlist systems where you can enroll your child online.
What type of institution is Przedszkole Niepubliczne Delfinek?
Przedszkole Niepubliczne Delfinek is przedszkole, dla dzieci od około 3 lat do rozpoczęcia nauki szkolnej. Tutaj koncentruje się na zabawie, nauce, kompetencjach społecznych i przygotowaniu do życia szkolnego.
What age group does Przedszkole Niepubliczne Delfinek serve?
Przedszkole Niepubliczne Delfinek serves dziećmi od około 3 lat do rozpoczęcia nauki szkolnej (typowo 5-6 lat). Przedszkole przygotowuje dzieci do szkoły poprzez zabawę i naukę.
Where is Przedszkole Niepubliczne Delfinek located?
Przedszkole Niepubliczne Delfinek is located at :address. The institution belongs to :municipality Municipality.